O nás

Haresan Electronicsbyla založena v roce 2006 skupinou ambiciózních inženýrů. Jsme jedním z mnoha high-tech podniků se zaměřením na výzkum a vývoj, výrobu a obchodování zobrazovací technologie.

 

Jméno náš bývalý firmy byl Shenzhen Huaer Display Tech Co., Ltd., která byla zahájena v roce 2003. V posledních deseti letech jsme vybudovali čtyři divize: Výzkum a vývoj, LCD, mlha, LCM montážní útvary. Naše produkty pokrývají: TN-LCD, STN-LCD, COG-LCM, klasu-LCM TFT displej, flexibilní, EBN, estn, PM-OELD a AM-OLED.

 

Naše technologie byla aplikována na celé řadě průmyslových odvětví, včetně: mobilní telefony, finanční prostředky, vybavení elektroměru, check-in strojích ,daňové zpracovatelů, nositelná zařízení / Tělo vaček, inteligentní domácí řešení, zdravotnických zařízení a průmyslových zařízení. Jsme hrdí na naše schopnosti dodavatelského řetězce a kvalitu našich výrobků.

Mezi naše zákazníky patří: Moto, TCL, DESAY ZTE, sága, KT (Korea), Vodafone (UK) a Huawei. Podporujeme počáteční uvolňování produktů po celém světě. Plně se soustředíme, neustálé inovace a design jsou přizpůsobené náš způsob, jak splnit svou spokojenost.

 

V neustálém snaze o dokonalost, budeme držet inovace v popředí našeho snažení. Jsme st r iving být přední displej společností na světě.Thanks for your support!

 
สั่งซื้อตอนนี้
  • * CAPTCHA: โปรดเลือกหัวใจ